Co. może oznaczać ból po uderzeniu w łuk brwiowy?

Witam Okolo 3tyg temu dostalam w luk brwiowy z lokcia dosc mocno od razu przylozylam lod.Bylo troche sine przez jeden dzien i mini opuchlizna .Bolalo przy dotyku.Teraz po 3tyg przy ucisku lekko boli ale gdy zaczelam unosic i marszczyc brwi zaczalsie dziwny bol w skroni i lekki w tym miejscu.Niepokoi mnie bol skroni czy moze byc od uderzenia i jakie moga byc konsekwencje.

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno bez badania określić, czy może to być czymś groźnym. Brzmi to jak stan po urazie i o ile nie towarzyszą temu inne dolegliwości, nie powinno to być niczym bardzo niepokojącym. Może pani skonsultować się z chirurgiem ogólnym jeśli to panią niepokoi.