Co może oznaczać ból sutków u mężczyzny?
mam powiększoną wątrobę na 4-palce tak pisze na wynikach USG.Od ok. 5-mięsięcy puchną mi stopy i palce u rąk.W ciągu półtora roku przybyłem 30kg.Mam 60 lat jestem meżczyzną,bolą mnie sutki na piersiach.Co to jest?

MĘŻCZYZNA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Niestety pana przypadek jest zbyt złożony żeby odpowiedzieć panu na pytanie w tym miejscu. Wymaga pan dokładnej oceny klinicznej i rozszerzenia diagnostyki (m.in. pod kątem chorób wątroby). Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania, poszerzenia wywiadu i ukierunkowania dalszej diagnostyki.