Co może oznaczać ból w prawym boku?

Od tygodnia bardzo boli mi w boku z prawej strony ,nie mam temperatury tylko boli mnie bok po zażyciu tabletki przeciw bólowej na troche ustaje co to może być .

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisywany ból może mieć różne przyczyny. Istotny jest charakter bólu, okoliczności w których się nasila i te, w których zmniejsza się jego nasilenie. Proponuję więc udać się do lekarza rodzinnego który będzie miał możliwość Panią/Pana zbadać oraz odpowiednio zaplanować dalszą ścieżkę diagnostyczno-terapeutyczną.