Co może oznaczać bolący, duży i czerwony guzek pod pachą?

Witam mam pytanie mój partner ma 32 lata od jakiegoś czasu właściwie od roku pod jego pachą pojawił się guzek który na początku był mały teraz jest duży i czerwony bardzo go boli

Lek. Paweł Szadkowski

Może być to tzw trądzik odwrócony. Zmianę powinien obejrzeć lekarz, gdyż taki trądzik wymaga odpowiedniego leczenia (np. antybiotykoterapii, a w zaawansowanym stadium opracowania chirurgicznego).