Co może oznaczać bolący staw krzyżowo-biodrowy w okolicy pośladka?

Dzień dobry,boli mnie staw krzyżowo biodrowy w okolicy pośladka.w jaki sposób?.Kiedy sie schylam i wykonuje nagłe ruchy.Raz mocniej raz słabiej ale generalnie po większym wysiłku(długie bieganie to boli.mam 18 lat problem trwa od miesiąca ale z okresami "przerwy".

Obawiam się, że do oceny Pani stanu potrzebne jest zbadanie przez lekarza, prawdopodobnie także dodatkowe badania obrazowe. Proponuję wizytę u ortopedy. Pozdrawiam.