Co może oznaczać brak miesiączki?

Witam, mam taki problem Ostatnia miesiączkę miałam 21.10, kochałam się potem ze swoim partnerem jednak nie w czasie dni płodnych, używałem zabezpieczenia ale dla spokoju zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywny, kolejnego okresu dalej nie ma,dodam że moje cykle są nieregularne, czy jest szansa ciąży? A jak nie to jaka może być przyczyna

Jest wiele przyczyn braku/opóźnienia miesiączki, szczególnie jeżeli Pani cykle są nieregularne. Na podstawie podanego opisu sytuacji szanse na ciążę oceniam jako nikłe, jednak jeżeli ma Pani wątpliwości proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.