Co może oznaczać brak wytrysku podczas stosunku?

Dzień dobry Robert 39 lat. Czasem mam problemy w trakcie sexu z moją partnerką. Mam problem z wytryskiem ( nie mam go), jestem podniecony wszystko jest ok, ale czasem kończy się bez. Ostatnio zdarza mi się to częściej, przerwa 1 czy 2 dni nie zawsze pomaga. Co może być przyczyną?, czy można go jakoś zniwelować?. W ostatnim czasie schudłem koło 20 kg, czy to może mieć jakiś związek? Przy mastutbacji problem ten nie istnieje

Szanowny Panie, przez internet nie jestem w stanie zbytnio pomóc, proponuję wizytę u urologa