Co może oznaczać brązowa wydzielina w czasie spodziewanego okresu?

Co może oznaczać brązowa wydzielina z lekkim płomieniem w czasie spodziewane okresu(nie do końca bo cykle nieregularne) przy wykluczeniu ciąży?

Witaminy w ciąży

Możliwych przyczyn nieregularnego cyklu i plamienia jest wiele, nie da się odpowiedzieć na to pytanie z poziomu portalu. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.