Co może oznaczać czerwona, napuchnięta twarz u mojego męża?

Witam mój mąż pracuje przy żywicy znaczy robią posadzki z żywicy.Kilka dni temu wstał i miał czerwona napuchnieta twarz,dostal lek i ma pić wapno. Ale to nic nie pomogą

Niestety, żeby ocenić zmiany skórne trzeba je dokładnie obejrzeć. Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza rodzinnego lub w miarę możliwości u dermatologa. Pozdrawiam.