Co może oznaczać długotrwałą gorączka i nocne poty?

Witam, mam 29 lat. Od tygodnia mam gorączkę. Początkowo 39 st., teraz ok 37 st. Mam nocne poty. Poza tym nie mam innych dolegliwości. Zrobiłam badania krwi i moczu. Mocz w normie. Morfologia: LYMP x10*3/ll - 3.6 – W NORMIE LYMP% 52,40 (18,20 – 47,40) POWYŻEJ NORMY NEUT x10*3/ll – 2.4 W NORMIE NEUT% 36,0 (42,50 – 73,20) PONIŻEJ NORMY OB. C59 – 23 – POWYŻEJ NORMY CRP I81 mg/l – 9,4 (0-5) POWYŻEJ NORMY Poza tym wszystko w normie. Co to może być? Coś mi dolega a nie wiem gdzie szukać, proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości i wyniki świadczą o infekcji/stanie zapalnym w organizmie. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i leczenia.