Co może oznaczać dziwne uczucie po operacji przepukliny pachwinowej?

2 dni po operacji przepukliny pachwinowej podczas chodzenia po domu bez przytrzymywania rany czuję jakby w środku coś "latało" czy jest możliwe że po 2 dniach siatka się odkleiła? Zaznaczam że niczego nie dzwigałem, a podczas wstawania przytymywalem się czegoś.

Szanowny Panie, myślę że takie odczucie jest powikłaniem zabiegu, po kilku dniach powinno ustąpić