Co może oznaczać dziwny ból w okolicy barku?

Witam, od dłuzszego czasu borykam z dziwnym bólem w okolicy barku. Ból a raczej coś do niego podobnego, mocne ciągnięcie, dretwienie i mówienie lewej ręki. Zaczęło się od delikatnego ucisku z przodu barku lewej strony ok 2cm niżej. Ból promieniowal do ramienia i całej dłoni. Ten stan utrzymywał się ok rok z nasilają ym się uciskiem do tego stopnia że bywa że robi mi się słabo na chwilę. Nie jest to ciągle tylko chwilowe i znowu to samo i tak cały dzień. Teraz te uściski, bóle się nasiliy do tego stopnia, że ręką jest mocno osłabiona, nie mam siły w niej. Ból promieniuje pod pache i kolo piersi na przestarzałe z tyłu podlopatku. Brak jakichkolwiek innych objawów oprócz dretwienia, braku siły i dziwnego ucisku w górnej lewej części klatki piersiowej pod barkiem. Zrobiłam już chyba większość możliwych badań. Rtg kręgosłupa szukanego, barkowego, całe odcinka piersiowego, usg barku i ramienia, doplera żył w całym ramieniu. Wszysyko jest ok a ja nie mogę wytrzymać tak mi to przeszkadza że robi mi się od czasu do czasu słabo. Ataki da nagle, najczęściej albo zaczyna się od części barokowej u góry albo od dłoni i przechodzi do góry. Wykluczenie rwy barokowej nie wiem na jakiej zasadzie ale wykluczyli, uszkodzenia mięśni, zapalenia, uszkodzenia kości. W kręgosłupie mam tylko z lewej strony zebra jak u 10latki i jeden dolny krąg delikatnie skrzywiony. Nic ponoć na to nie wpływa. Mecze się z tym od czasu wypadku czyli łącznie jakieś 3 lata jak nie dłużej ale z inną częstotliwością. Wypadek komunikacyjny nie spowodował żadnego specjalnego urazu. Pociągnie ie pasów i uderzenie lewa strona o głowa w kierownicę. Problem z odcinkiem szyjnym kręgosłupa gdzie nosiłam gorset i dretwienie lewej dłoni i wstrząs. Brak wykonanych badań pod kątem tego ramienia. Pierwsze bóle były co kilka miesięcy raz na dzień chwilę a teraz jest to powtarzalne w odstępach 2-3ms ale ciągnące się po 2-3tyg. Leki pomagające a raczej usmiexajace trochę ten dziwny ból to mydocalm i zaldiar na noc. Nimesil itp nie pomagają. Dodam, że mam Arytmie, niedomykalnosc zastawki mitralnej 3 stopnia i trombofilie wrodzona G20210a. Żadnych innych dziwnych schorzeń chyba jeszcze nie znam.

Dolegliwości najpewniej mają związek z urazem podczas wypadku, uszkodzenie kręgosłupa lub nerwów. Dokładniejszym badaniem obrazowym niż rtg będzie z pewnością TK lub MR, możliwe jest też ocenienie pobudliwości elektrycznej mięśni i włókien nerwowych. Możliwe, że dodatkowe badania, ocenione przez specjalistę z dziedziny neurologii, pomogą odpowiedzieć na więcej pytań.