Co może oznaczać dziwny śluz i zapach z okolic intymnych?

Mam klejecy śluz. Właściwie mało śluzu bo jestem w okresie chyba przed menopauzę ok 50 lat. Ale myje się i po paru godzinach czuje dziwny zapach od siebie gdy siadam na ubikacji . Czy mąż mnie zdradza ? Zawsze miałam czysta pochwę. I nie miałam innych partnerów

Lek. Paweł Szadkowski

Infekcja dróg rodnych nie musi być swpowodowana zakażeniem przenoszonm drogą płciową. Gdyby objawy nie ustępowały, proszę się udać do ginekologa, który Panią zbada, zrobi wymaz i w razie potrzeby zleci leczenie.