Co może oznaczać galaretowaty śluz w 14. tygodniu ciąży?
Jestem w 14 tc dziś na wkladce zauważyłam galaretowaty śluz koloru żółto zielonego czy to coś strasznego??

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Może być to po prostu zwykły śluz, ale może też oznaczać infekcję. Dla pewności najlepiej wykonać wymaz u ginekologa.