Co może oznaczać gulka pod skórą w okolicy bicepsa?

Witam, wczoraj zauważyłem u siebie jakby gulke pod skórą średnicy ok 1cm w okolicy bicepsa. Nie znajduje się ona w dole łokciowym tylko między bicepsem a kością łokcia. Co to może być? Czy w tym miejscu znajdują się węzły chłonne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby ta ,,gulka" się powiększała bądź przez dłuższy czas nie znikałaby, bądź pojawiłyby się dolegliwości bólowe - wtedy radziłbym udanie się na kontrolne do lekarza rodzinnego.