Co może oznaczać guz jajnika u 23-latki?

Witam , mam 23lata . Jestem po zabiegu electrokonizacji dzisiaj przed zabiegiem miałam robione badanie usg I okazało się że mam guza na lewym jajniku ,który ma ok 1.6cm. Moją ginekolog robiąc mi iść robiła je na acord bo zawsze było wszystko wporzadku. Czy ja mam się martwić? Co mam zrobić w tym przypadku . Bo co badanie coś wychodzi..

szanowna Pani należy poszerzyć diagnostykę w tym kierunku, niestety nie jestem w stanie stwierdzić przez internet czym może być wspomniany guz