Co może oznaczać guz po uderzeniu w głowę?

Witam. 4 dni temu uderzyłem się z dużą siłą w głowę. Byłem cały czas przytomny. Głowa w ogóle nie bolała, nawet w miejscu uderzenia.Na początku były lekkie mdłości, które po chwili minęły. Na głowie wyrósł duży guz. W jego miejscu prawie nie mam czucia. Gdy przykładam lód lub mocno naciskam nic nie czuję. Czy to może być coś poważnego? Dodam, że czuję się dobrze, czasami przez chwilę odczuwam bardzo słaby ból ucha lub jakiegoś miejsca na głowie, który po kilku sekundach mija.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie musi to oznaczać nic bardzo niepokojącego, ale w przypadku pojawienia się takich objawów jak nudności, wymioty, zawroty głowy, sztywność karku, zaburzenia widzenia należy pilnie udać się do lekarza lub na SOR.