Co może oznaczać guz w prawej piersi?

Moja mama była na badaniu, gdzie wykryto w jej prawej piersi guza wielkości 12mm. Po zrobieniu USG, lekarka poinformowała, iż jest to torbiel, kilka mniejszych i jedna największa. Lekarz prowadzący nie zgadza się z tym, i zlecił mammografię celowaną. Czy jest się czego obawiać, i jest możliwość, że wykaże ona coś innego niż USG?

Lek. Paweł Szadkowski

Ciężo przewidzieć, co pokaże mammografia. Może okazać się, że owa zmiana rzeczywiście jest torbielą, ale warto to mimo wszystko sprawdzić.