Co może oznaczać guzek na szyjce macicy?

Witam. Ostatnio byłam na kontroli u ginekologa 5 miesięcy temu i wszystko było ok. Kilka dni temu wyczulam guzka na szyjce macicy obok wejscia. Poszłam do lekarza, Pani dr stwierdziła że wszystko jest dobrze. Postanowiłam sama zobaczyć we wzierniku co to jest. Na prawo od wejscia szyjki jest taka biala szara plamka i w tym wyczuwalny guzek n ok 3mm. Nie mam żadnych objawów. Co to może być? Czy Pani dr tego by nie zauważyła?? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Szanowna Pani jeśli lekarz po badaniu nie stwierdził nieprawidłowości to nie widzę powodu do niepokoju