Co może oznaczać guzek na wardze sromowej u 20-latki?

Rok lub nawet dwa lata temu powstał u mnie na wardze sromowej guzek, jest on umiejscowiony na samej gorze przy lechtarzce pod włosami. Nie widać go gołym okiem ale czuć go, nie jest twardy i można go swobodnie przesuwać nie boli. Byłam u ginekologa nie dawno i miałam usg dopochwowe wykazało ze wszystko dobrze z narządami ale zapomniałam wspomnieć o tym guzku czy taki guzek to rak czy po prostu jakiś tłuszczak ?

witam bez badania nie da się tego stwierdzić, proszę udać się jeszcze raz do ginekologa