Co może oznaczać kłucie w okolicy prawego nadbrzusza?

Witam od miesiąca czuję kłucie w okolicy prawego nadbrzusza Występuje ono podczas schylania się i zmiany postawy a także po ćwiczeniach przy wdechu i wydechu. Mam stwierdzony Poli woreczka o wielkości 1 cmm. Czy to on morze podrażniać woreczek i wtedy czuję kłucie.Wspomne że jak sam naciskam miejscem to nic nie boli oraz jak śpię też nic nie czuje. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być związane z patologią wystepującą w pęcherzyku żółciowym. Pozdrawiam.