Co może oznaczać krew w stolcu i bóle brzucha?

.moze ktoś mi pomoże kolnoskopia 2016 gastroksopia nic nie wykazały krwawienia mam nadal biegunki krew w kale nie wiem ale podczas wypróżniania jakby coś harowalo drażnilo i trochę boli pojawia się krew ulga ta krew proktolog badał mnie kilka razy ginekolog onkolog co roku i co mam robić dalej po lewej stronie brzucha na dole czyje bulhotanie potem konieczność toalety.Stosuje maści zazywalam wykonanie ale że względu na krwawienia z nosa teraz przerwa 2 miesiące w stosowaniu maści i znowu problem wraca hemoglobiny znowu spadła 7.1 obecnie żelazo 3.6 czy możliwe jest powikłania po radioterapii która była w 2012r. Problemy zacżęły się w 2015r

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety z Pani opisu trudno jest mi wywnioskować co może być powodem Pani dolegliwości. Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego lub lekarza rodzinnego. Potrzebne będzie dokładne przestudiowanie Pani historii choroby, lista aktualnie przyjmowanych leków oraz dokładne badanie fizykalne.