Co może oznaczać krew z rany po operacji tarczycy?

Witam, trzy dni temu miałem operację wycięcia całej tarczycy . Już wczoraj dostałem wypis ale niepokoi mnie to że z rany a dokładnie z dziurki przez którą biegła rurka od drenu sączy się krew. Zmieniam opatrunek dwa razy dziennie i zawsze trochę jej jest. Poza tym mam stan podgorączkowy 37,3.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do chirurga ogólnego (optymalnie lekarza prowadzącego) w celu oceny rany.