Co może oznaczać krwawienie z nosa u 19-latka?

Witam mój problem jest następujący.. Od około kwietnia krwawi mi co 3-4 dni lewa dziurka w nosie. Krwawienie nie jest duże ale jest. Ostatnio w jeden dzień lał mi się żółty płyn. A z prawej dziurki nigdy. Co to może być ?

Lek. Paweł Szadkowski

Krwawienie z nosa może być spowodowane krwawieniem ze splotu Kiesselbacha, podrażnieniem śluzówki, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami krzepnięcia. Najlepiej udać się do laryngologa w celu zbadania.