Co może oznaczać łuszczenie się skóry miejsc intymnych?

Witam, dziś zauwazylam schodząca skórę z okolic intymnych, miałam okres dwa dni temu i przy samym podcieraniu czulam juz ze ta skora jest inna... Bolesna, piekaca, przy oddawaniu moczu tez nie, teraz zauwazylam ze ta skora jest na całym miejscu intymnym i jak ja zerwę to zaczyna lekko krwawic, jest to biała skora, łuszczy się jak po opaleniu, nie wiem co stosować. Poprosze o rady

Jeśli objawy wystąpiły po okresie, może to być uczulenie na wkładki higieniczne. Jeżeli objawy będą się utrzymywały przez następne 2-3 dni proponuję wizytę u ginekologa, który zbada Panią, oceni zmiany i przepisze odpowiednie leczenie. Pozdrawiam.