Co może oznaczać mój ból nóg?

Witam. Od jakichś 2 miesiecy dokucza mi bol nóg. Ból jest rwący i nie zawsze boli z takim samym nasileniem jest jednak do zniesienia nie uniemozliwia mi codziennych zadan. Boli tylko w pracy W większości praca stojaca. Co mnie martwi to epizod ktorego doswiadczylem trzykrotnie w odstępie kilku tygodni. Mianowicie mrowienie jednej strony ciala. Nie reki nie nogi tylko jednej polowy ciala i z tego co pamietam to raczej prawej. Przyczym raz dotknelo to tylko tlowia i konczyn a innym razem odretwienie przeszlo przez twarz. Trwalo to kilka sekund i nie uniemozliwialo poruszania. Przypominalo przepkywajaca fale. Bardzo mnie to martwi... Dodam iz innych nieprawidłowości nie dostrzegam. Tylko bol nog.

Niestety nie da się postawić diagnozy bez obszernego wywiadu (inne choroby, przyjmowane leki), badania i wyników badań dodatkowych. Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza rodzinnego, który w razie potrzeby pokieruje dalszą diagnostyką lub skieruje do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam.