Co może oznaczać mój ból sutka?

Dzień dobry. Mam 25 lat niedawno urodziłam córkę. Odstawiłam karmienie piersią z braku mleka jedynie kilka kropel mleka miałam. Miesiąc czasu nie karmiła i pewnego dnia zobaczyłam kropelka mleka na sitku więc sięgnęłam po laktator jednak mleka nie było i tak tak jak wcześniej zaledwie kilka kropelek. Następnego dnia rano zaczął boleć mnie sutek i czerwone coś na nim mam. Co może to oznaczać. Boli mnie ten sutek. Co mogę zrobić by obniżyć ból ewentualnie.i co może być tego przyczyną

Szanowna Pani, niestety nie wiem czym jest to czerwone "coś". Proszę udać się do ginekologa