Co może oznaczać mój ból w stawie skokowym?

Witam mam taki problem biegałem po 3 km przez 2 dni pon i wt i zauważyłem że jak pochylam stopę do przodu i tyłu to pojawia się ból rwanie w stawie skokowym i podczas chodzenia mogę ruszać nogą chodzić kupiłem lek Diclac lipogel iSTABILIZATOR STAWU SKOKOWEGO co mam robić kiedy to minie

Szanowny Panie, mogło dojść do urazu przeciążeniowego. Jeśli po kilku dniach ból nie minie to proszę udać się do ortopedy. Pozdrawiam