Co może oznaczać mój mocno obfity okres?

Dzień dobry Miesiączke miałam ostatni raz 18 grudnia. W międzyczasie zaczęłam współżycie po długiej przerwie. Plamilam od tej pory kilka razy. Następnie wystąpiło mocniejsze plamienje od 13/18.01 , jednak nie byla taka jak miesiączka. 30 stycznia dostałam okres, bolesny jak zawsze ale za to bardzo mocno obfity. Nie wiem co robić.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się na kontrolę ginekologiczną gdyż nasilone krwawienia w Pani wieku zawsze wzbudzają niepokój. Są one na pewno uciążliwe - mogą również powodować niedokrwistość z powodu niedoboru żelaza. Pozdrawiam.