Co może oznaczać moja alergia?

Witam wyskoczyło mi znowu to samo na Twarzy czerwona skóra i piecze i swędzi skóra na twarzy piecze jakby podpalała się skóra .... A jak włos połaskotać to swędzi jest to na czole bokach tworzy i uczach byłam na od. Dermatologii testy wykazały tylko alergię na Chrom ale jako kobieta nie mam z tym wiele styczności w zeszłym roku w lato miałam a rękach dekolcie szyjii twarzy mam z zeszłego roku belogent żaden dermatolog nie wie co to jest teraz znowu za 2 tyg dopiero ale co to jest ja na dworzu nie mogę być w słoneczne dni a mam 5 letnie dziecko nie będę go trzymała chce żyć mam 29 lat poradzicie mi co mogę jakiemoz lekarzowi podpowiedIe. Jakie badania wykonać jeszcze oni chcą leczyć trądzik antybiotykiem. Bo mam sporadyczne wytryski na plecach

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się ze specjalista alergologii. Pozdrawiam.