Co może oznaczać moje wysokie tsh?

witam jestem mloda kobieta ma 20 lat. mam taka przypadłosc pierwotna niewyrownana niedoczynnosc tarczycy w przebiegu hipoplazji gruczołu w trakcie terapi substytucyjnej L-tyroksyna E03.8 . co dokladnie oznacza? mialam zmiemiana dawke i inne leki kilkakrotnie zero poprawy . w styczniu przedszpitalem bralam dawke eutyrox 187.5 w szptalu mialam zmieniona mam brac 100 rano i 88 przed kolacja. a poprawy jako tako niema ft 3 i ft4 ma ok tylko tsh wysokie caly czas teraz mam 10.2 tsh dlaczego?
Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby sprawdzić czy nowa dawka działa należy wykonać badania po 4-6 tygodniach od zmiany. Jeśli TSH nadal będzie wysokie wskazana jest ponowna konsultacja z endokrynologiem. Pozdrawiam.