Co może oznaczać mrowienie w miejscu uderzenia?

Witam, około 2 miesiące temu uderzyłam mocno kolanem. Po konsultacji z ortopedą, gdzie zrobione było mi także usg, stwierdził on stłuczenie i zalecił jedynie smarowanie maścią przeciwbólową. Do tego czasu niewiele się ruszałam, a teraz gdy aktywność fizyczna zwiększyła się, zaczęłam odczuwać mrowienie w miejscu uderzenia. Nie boli podczas ćwiczeń, ruchu, ale np. idąc po schodach naglę przechodzi jakby "prąd" i odczuwam mrowienie, nie jest bolesne, ale na pewno niepokojące. Co może to oznaczać i czy niezbędna będzie ponowna wizyta u specjalisty?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te dolegliwości nie ustąpią jeszcze przez miesiąc to radziłbym ponownie skonsultować się z ortopedą. Pozdrawiam.