Co może oznaczać nadal obfity okres?

Dzień dobry mam takie pytanie zaczęłam brać lesine tabletki antykoncepcyjne i zawsze okres miałam tak ok 5-6 dni dzisiaj jest ten szósty dzień okres nadal jest i to obfity czy to normalne

Szanowna Pani, nie widzę podstaw do niepokoju, jednakże jeśli krwawienie będzie się przedłużało to proszę udać się do ginekologa. Serdecznie pozdrawiam