Co może oznaczać opis tego wycinka?

Fragment skóry piersi lewej o średnicy 1 cm. Opis mikroskopowy: Fragment skóry z prawidłowym naskórkiem (CK AE1/AE3) oraz proliferacją drobnych naczyń (CD31 , CD34 ) w obrębie skóry właściwej. Widoczny jest okołonaczyniowy naciek z limfocytów CD45 i histocytów CD68 . Obraz niecharakterystyczny. CongoRed (-)

Szanowna Pani, tak jak w opisie, obraz jest niecharakterystyczny, należy pogłębić diagnostykę