Co może oznaczać opóźnione krwawienie w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Mam pytanie. Otóż biorę tabletki antykoncepcyjne vibin mini. Skończyłam brać różowe i zaczęłam brać białe na których powinno wystąpić krwawienie i dziś będzie 3 dzień a ja go nie posiadam... Czy te krwawienie może się opóźnić? Zaczelam brać tabletki w 3 dni okresu czyli 13 czerwca a miesiaczke miałam 10 czerwca i ten 13 czerwca nie miałam aż tak krwawienia ale wziąłam tabletki i zaczęłam je brać. I się boję ponieważ teraz nie mam tego kawiarnia. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Krwawienie występuje różnie u różnych kobiet - u jednych 2 dnia, u innych 3, u innych 4 itd. Nie ma powodu do niepokoju, jeśli po 3 dniach jeszcze nie ma krwawienia, tym bardziej, jeśli jest to pierwsze opakowanie.