Co może oznaczać osłabienie i mdłości u 23-letniej kobiety?

Od jakiegoś czasu jest mi słabo i niedobrze, podczas ostatniej miesiączki używałam tamponów. Nie wiem czy to może być od upałów czy może na tamponach znalazły się ppemniki. Dodam że jestem dziewicą

Lek. Paweł Szadkowski

Tampony nie powodują takich objawów. Upały jak najbardziej mogą wpływać na Pani złe samopoczucie. Proszę zmierzyć sobie ciśnienie, może Pani w wolnej chwili też oznaczyć morfologię krwi, aby ocenić, czy nie ma Pani anemii. Najważniejsze w takie upały jest właściwe nawodnienie.