Co może oznaczać pieczenie w piersi?

Dzień Dobry !.Mam takie pytanie od pewnego czasu mam kłopot z piersiami dokucza mi pieczenie w prawej piersi ,zwykle po kąpieli potem w ciągu dnia przechodzi na drugą pierś i szczypie .Bardzo się martwię. Nie wyczuwam zadch zmian ,ale boję się że to mogą być objawy raka zapalnego piersi .

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza ginekologa w celu zbadania i w razie konieczności rozszerzenia diagnostyki.