Co może oznaczać plamienie i ból w lewym podbrzuszu?

Witam miałam miesiączkę 3 .01 2019 i od 19.01 dostałam plamienie które utrzymuje mi się do dziś nie jest to dużo jest to wydzielina o kolorze cemno brązowym i od dwóch dni od czuwam ból w lewym podbrzuszu dodam że miałam stwierdzona minimalna nadżerkę po CC do tej pory wszystko było w przypadku syna urodziłam w 2015 roku

Szanowna Pani, proponuję wizytę u ginekologa. Należy przeprowadzić badanie, być może to stan zapalny toczący się jamie macicy