Co może oznaczać podnoszenie nogi w czasie snu?

Dzień dobry, Od pewnego czasu podczas snu podnoszę i opuszczam nogę nie budzi mnie to gdyby nie mój mąż wogle bym o tym nie wiedziała. Chociaż zdażyło mi się czasem obudzić i mieć podniesioną nogę do góry. Jednak było to bardzo sporadyczne. Natomiast opuszczanie i podnoszenie nogi występuje u mnie co noc. Nie wydaje mi się, że jest to związane ze stresem ponieważ w ostanim czasie mam bardzo spokojne i ułożene życie zawodowe i prywatne.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli nie powoduje to urazów to nie jest to niebezpieczne. Pozdrawiam.