Co może oznaczać podwyższone CRP?

Proszę o interpretację wyników. Od roku mam złe wyniki badań CRP (zazwyczaj na poziomie 26). Wcześniej miałam również złe wyniki OB (22). Wczoraj odebrałam najnowsze wyniki badań i OB wynosiło 12, ale CRP już 28 (widełki były od 0 do 5). Jestem 27-letnią kobietą z nadwagą, wegetarianka, nie paląca, nie pijąca. Choruję na niedoczynność tarczycy. Fizycznie nic mi nie dolega, nie mam żadnych objawów. Czy jest powód do niepokoju? Co może oznaczać podwyższone CRP?

Podwyzszone CRP moze sugerowac przewlekly stan zapalny w organizmie , ale takze chorobe autoimmunologiczna czy choorby rozrostowe Warto zapytac swojego internisty i zastanowic sie nad zleceniem innych badan