Co może oznaczać podwyższone mono%?

Witam, co może oznaczać podwyższone mono% -9.5 (2.0-8.0) , podwyższone pdw 20.0 (11.0-18.0) oraz obniżone rdw 10.8% ( 12.0-16.0) Czy jest to objaw do niepokoju? W nawiasie zakres norm wdl.laboratorium.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie ma powodu do niepokoju. Wyniki nieznacznie odbiegają od normy i jeśli pozostałe wyniki są w normie, wszystko jest w porządku.