Co może oznaczać powiększenie ślinianki?

Mam prawdopodobnie powiększona prawa slinianke podzuchwowa siadać ja jak spojrzenie sobie do buzi na szyji jest to tez wyczuwalne ale ruchome do tego suchość w buzi oraz pieczenie tej ślinianki suchość w nosie i lekko oczach co to może byc. Wagę mam cały czas taka sama czyli między 51 a 52 czasami 53 to zależy czy jestem najedzona. Boje się bardzo ze to może być nowotwór. Pol roku temu robilam podstawowe wyniki czyli morfologia z rozmazem OB i CRP z morfologii limfocyty z rozmazu miała 49 a norma była do 45 i procentowe limfocyty z morfologi tez tylko o 2 % wyższe lekarz mówił ze nie ma się czym martwić bo reszta wyników dobre jeszcze Neutrofilie mailam 2 tys a norma od 2,5-5

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani udać się do lekarza i wykonać usg okolicy ślinianki. Może być obecny kamień w przewodzie wyprowadzającym ślinę.