Co może oznaczać powiększony brzuch po prawej stronie pępka?

Zauważyłem dzisiaj, że po prawej stronie nad wysokością pępka, mój brzuch jest większy. Mam lekką nadwagę. Jest to na tyle widoczne, że pępek z jednej strony jakby "zwisa". Ostatnimi czasy mam lekki ból brzucha zaraz pod żebrami z prawej strony. Czym to może być spowodowane?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania, poszerzenia wywiadu i ew. wykonania podstawowej diagnostyki. Pana dolegliwości mogą wynikać z przepukliny okołopępkowej lub choroby wątroby.