Co może oznaczać powyższy opis?

Witam. Proszę o odpowiedź na co może skazywać poniższy opis? Czym to jest spowodowane i do czego prowadzi? "W istocie białej prawego płata czołowego widoczne pojedyncze ognisko podwyższonego sygnału w sekwencjach T2- zależnych śr. 4 mm- ognisko niespecyficznej demielinizacji nadmnamiotowo." Lat 16, oczekujemy na wizytę u specjalisty. Dziękuję.

Szanowna Pani, wynik interpretuje się znając kontekst kliniczny. Bez tego nie jestem w stanie pomóc