Co może oznaczać przedłużające się krwawienie?

Przedłużające się krwawienie z odstawienia. Biorę tableki antykoncepcyjne już prawie rok, do tej pory wszystko było dobrze. Cykle trwały równo. Ostatnio zaczął mi sir okres jak jeszcze została mi ostatnia tabletka z hormonami, zeykls był to 3-4 dzień placebo. Brałam tabletki bez przerwy, jednak krwawienie się nie kończy, a to już 3 tydzień nowego opakowania. Ginekolog powiedziała mi, że to może być przez to, że mogłam miec biegunkę i wszystko się rozlegulowało. Jednak zaczyna mnie bardzo martwić to przedłużające się krwawienie Jake mogą być przyczyny i co robić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się na kontrolę do ginekologa. Musi Pani zostać przez niego zbadana.