Co może oznaczać przeszywający ból głowy za prawym uchem?

Witam, mam 45 I od kilku dni pojawil sie u mnie przeszywajacy Bol glowy za prawym uchem jak by nerw, do tego od Dwoch dine jest mi nie dobrze I mam wrazenie ze bede wymiotowac. Bol pojawia sie w Roznych momentach jest kilkusekundowy ale silny . Co to moze byc? Dziekuje za odpowiedz Kasia

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i oceny pani stanu klinicznego. Na podstawie pani opisu trudno określić jednoznacznie prawdopodobną przyczynę. Konieczne jest poszerzenie wywiadu i badanie.