Co może oznaczać przyspieszone bicie serca w trakcie jazdy samochodem?

Witam od momentu kiedy jest tak ciepło dostaje podczas jazdy samochodem przyspieszenie pulsu serca strasznie szybko bije mi o raz straciłam oddech zaczęłam się dusić.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruje udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości, dokładnego zbadania i w razie konieczności zlecenia badań dodatkowych. Pani objawy mogły wynikać z odwodnienia i zaburzeń elektrolitowych, które mogły spowodować zaburzenia rytmu serca, ale konieczne jest odpowiednie różnicowanie.