Co może oznaczać pulsowanie w głowie?

Proszę o pomoc w sprawie problemów ze zdrowiem. Od 4 miesięcy czuję ciśnienie w głowie. Objawy palenia mózgu w części czuciowo-ruchowej oraz ucisk w korze wzrokowej. Codziennie rano po zjedzeniu czuję się źle. Jest mi niedobrze jakbym miał zemdleć. Stan złego samopoczucia utrzymuje się cały dzień. Częsta zgaga po zjedzeniu. Objawy się łączą.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i ukierunkowania dalszej diagnostyki. Na podstawie tylko pana opisu trudno określić dokładniej przyczynę. Należy w pierwszej kolejności wykluczyć nadciśnienie tętnicze, chorobę refluksową przełyku i deficyty neurologiczne.