Co może oznaczać senność, ból głowy oraz ogólne osłabienie?

Witam Od 3 dni odczuwam senność, ból głowy, ogólnie osłabienie, nie czuję się bardzo źle ale zaczęły również pobolewać mnie nerki i czasami podbrzusze.. Czym może to być spowodowane?

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu poszerzenia wywiadu i odpowiedniego ukierunkowania diagnostyki. Istnieje szereg badań podstawowych, które można wykonać (badanie ogólne moczu, morfologia krwi z rozmazem, glukoza na czczo, TSH i fT4, kreatynina, sód, potas i inne), ale dobranie ich w zależności od pani obrazu klinicznego będzie najlepszym wyjściem.