Co może oznaczać silny ból między prawym sutkiem a brzuchem?

Witam, mam 22 lata ogolnie nigdy na nic powaznego nie chorowalem. Od 2 dni mam silny bol w okolicy pomiedzy prawym sutkiem a brzuchem. Bol odznacza sie przez wszystkie czynnosci lezenie, spanie itp nasila przez dotyk w jednym miejscu.

Lek. Paweł Szadkowski

Ból w tym miejscu może być spowodowany zarówno problemem z zakresu klatki piersiowej (nerwobóle, zapalenie przyczepów mięśniowych, refluks) jak i jamy brzusznej (zapalenie pęcherzyka żółciowego, kamica) i wiele innych. Gdyby objawy nie ustępowały, należy udać się do lekarza rodzinnego w celu zbadania.